بدنبال تضمين نباش

قصه قصه ی ایمان استُ‌امنیت است. امنیت را در تضمین جستجو نکن. در دوست داشتن بدنبال تضمین مباش. وقتی بدنبال تضمین باشی یعنی معامله می کنی...مهر در مقابل مهر.اما وقتی بدون قیدو بند مهر می ورزی عشقت را هدیه می کنی.

طلایه محتشمی

/ 4 نظر / 14 بازدید
بهمن

سلام به وبلاگ ما هم سری بزنيد خوشحال می شيم

بهمن

سلام از اين که به ما سر زديد ممونم اگر حاضريد تبادل لينک کنيم- منتظريم

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از شما میخواهیم که هر جا که هستید، در مدرسه و دانشگاه، واحد های محلی دانشجویان، و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب را تشکیل دهید و اعلام موجودیت کنید. اگر در اهداف ما شریک هستید، اگر خود را در جدال با به سیاهی و تباهی کشیدن محیط های آموزشی با ما در یک جبهه میدانید به این صف بپیوندید. با هر عقیده و مرامی که دارید خود را متعلق به دانشجویان و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب اعلام کنید.این نام را بر خود بگذارید. همانطور که در مقابل تعرض برده داران همه بردگان شورشی اعلام کردند که ما اسپارتاکوس هستیم امروز در مقابل تعرض به آزادیخواهی همه آزادیخواهان باید اعلام کنیم که ما آزادیخواه و برابری طلب هستیم.

یه دوست قدیمی

طلایه بدون تعارف میگم بی شک یکی از زیباترین نوشته هایی بود که تاحالا خوندم . خیلی قشنگ گفتی .[دست] راز بزرگی رو خیلی ساده و کوتاه گفتی و سادگی همیشه برای من زیباست.[گل] این پستت رو خیلی دوست دارم. خیلی زیاد.[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]