نگرش

این چه نیرویی است که در زندگی به ما تعیین تکلیف می کند که سراغ چه کاری برویم و یا سراغ چه کاری نرویم؟ این باورهای ماست که اینچنین اجازه ای را به ما می دهد. در فرهنگ کشور هائیتی، باور یک شخص نسبت به قدرت مرگبار پزشک جادوگر، واقعا ً می تواند باعث مرگ انسان شود. اما عامل واقعی در اینجا، نه خود پزشک جادوگر، بلکه عقیده ای است که به او داریم.

در زندگی شما ، آیا انتظارات منفی وجود دارد؟ این انتظارات چه تأثیری بر روی زندگیتان داشته است؟ قوی ترین باورهایی که تأثیر منفی بر روی زندگیتان گذاشته چه چیزهایی هستند؟

برای خود و دیگران چه انتظارات مثبت و جدیدی می توانید داشته باشید؟

 در بین گروهی از افراد سالیان زیادی این عقیده مرسوم بود که انان نمی تواند مسافت زیادی را به دوندگی بپردازند، چراکه به نظر می رسید این کار از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است. اما " راجر جنیستر" فردی بود که این عقیده را محکوم کرد، چرا که او توانست چنین کاری را انجام دهد.

او چطور این کار را انجام داد؟

وی مرتبا ً در ذهن خود چنان موفقیت خود را مجسم می کرد که فرمان بی چون و چرایی را به سیستم عصبی خود داد و نتایج جسمانی خوبی را که با تصویر ذهنی اش همخوانی داشت به وجود آورد و دیگران نیز با پیروی از عقاید و روشهای او توانستند ظرف یکسال به این پیروزی برسند.

 اما شما برای رسیدن به موفقیت لازم است به چه موانعی غلبه کنید؟

چه چیزی را امروز غیر ممکن می دانید که اگر مطمئن بودی غیر ممکن نیست انجام داده و نه تنها زندگی خود، بلکه زندگی اطرافیان خود را نیز تغییر می دادید؟

 ۳۶۵گام تاموفقیت/آنتونی رابینز

*****

خیلی عالی میشه اگه چیزی رو که برای خودت غیرممکن تصور می کنی( احساس می کنی دستیابی بهش محاله) رو در ذهنت بیاری و حالا فکر کن اگر همین حالا بهت بگن که الان میتونی به اون خواسته ات برسی .( یعنی غیر ممکن ممکن میشه در ذهنت)..چکار می کنی؟ اون کارت چیه که از اینکه حتی طرفش هم بری وحشت داری و دائم می گی نه!! محاله!!! نمیشه!!!!

/ 3 نظر / 14 بازدید
sarvenaz

سلام وب زيبايي داريئ موفق باشي به ما هم سر بزنيد خوشحال ميشيم

فرشاد

من که نفهميدم اون دو خط آخر ممکن و غير ممکن چی شد.... حاليم نشد...

فرشاد

سلامی دوباره. ميخواستم بگم که اسم وبلاگتون خيلی بلند و طولانی هستش. من يک وب هاستينگ رايگان براتون پيدا کردم و درست کردم. آدرسشو گذاشتم. به طوری که اگر به اون سايت بريد انگار که به سايت خودتون رفتيد. مطالب همونهاست ولی فقط اسمش کوتاه تر ميشه. اسمش هم جاودانه هستش. اين اسم رو به دوستان خودتون بديد که اونها از اين به بعد به اين سايت برند و وبلاگ شما رو ببينند. اينطوری خيلی راخت تر هستش.